Pet Taksiye İhtiyacım Var

Aybis

Samsundan ikiz iki kardeş(daha önceki sahipleri yurtdışına çıkacağı için sahiplendiriyorlardı) sahiplendik fakat biz eskişehirde ikamet ediyoruz, yavrularımızın buraya gelebilmeleri için pet taksi yada gönüllü bir hayvan severe ihtiyacı var, bir kaç pet taksi ile konuştum en uygunu 600 TL dedi onu veremeyiz şuan için bizde, yardımcı olursanız çok seviniriz 🙂

2 CEVAP

Bizde bir süredir pet taksi arıyoruz inanın fiyatlardan dudaklarımız uçukladı. Pamukkale firmasında hayvana bilette aldığınız zaman yanınızda taşımanıza izin veriyorlar, biz en son gelişimizde o şekilde geldik. Yalnız hayvana sakinleştirici alın binmeden önce en azından onu rahatlatacak kadar verin ki miyavlamasın şikayet etmesinler. Bizim geldiğimiz yere de direk pamukkale yoktu bu arada aktarma yaptık. Direk gidip konuşun Pamukkale ile yol gösteriyorlar.

Cakeyta

Pet taksilere yüzlerce TL bayılmayın blablacarda Max 100tl ile halledersiniz