Küçük Meleğim Öldü?

UykucuYumii

O kadar kötüyüm ki. Canımın ici biricik miam öldü. Kendi suçum biliyorum bakamadım. Koruyamadım bebeğimi. Keşke hiç sahiplenmeseydim diyorum. Keşke ben ölseydim onun yerine. Baza açıktı içine girmiş. Annemde farketmeden kapatmış. Nefessiz kalmış içeride. Gömmek istiyorum ama gömmek için hiç bir yer yok ne yapmam lazım. Özür dilerim meleğim seni koruyamadım:(

25 CEVAP

Firuzecik

Başınız sağolsun. Nefessizlikten ölene kadar yokluğunu hiç mi hissetmediniz acaba? Benim kediler uyusa bile arada gidip kontrol ediyorum. Talihsiz bi durum olmuş. Evinize en yakın park bahçeli bir yer yok mu? Kenar bi yere köşeye insanların olmadığı bir zamanada gömersiniz. Lütfen çöpe atmayın.

Hennessy

bu tür yazıları okuyunca içim acıyor gerçekten kimse bakamayacağı canı sahiplenmemeli 5dk ile boğulup ölmesi mümkün değil en az 3-4 saatin geçmesi gerekti çok üzüldüm lütfen dikkatli olun

guloruc

Olan olmuş 5 dakikada ölmezdi yavrucak baza başına vs gelmiş olabilir erken de bulsaydınız farketmezdi.. başınız sağolsun çook üzüldüm

BurcuAlexx

Yaa çok çoook üzüldüm, okurken içim parçalandı :( başınız sağolsun, böyle şeylere çok dikkat etmek gerekiyor ama lütfen üzülmeyin, olacağı varsa değiştiremeyiz kaderi... Olacağı varmış, olmuş suçlamayın kendinizi...

nazenininci

Başınız sağolsun :(

UykucuYumii

Hepinize tek tek teşekkür ederim. Annemi suçlamıyorum zaten. Bütün suç bende. Hiç yanıma gelmediğinden anlamam gerekirdi. Olaydan yarim saat önce bütün kaplarını kumunu herseyini temizlemiştim. Bilseydim ayirmazdim yanimdan. 3 aydır her gece birlikte yatıp kalkıyoruz. Ne yapicam bilmiyorum. Bir daha kedi sahiplenmeye de korkuyorum.

Çok üzücü, ne denir bilemedim... :( Umarım kimse benzerini yaşamaz.

Littlecats

Yorumları okuyunca içim parçalandı. Ne hakla sahibini suçluyorsunuz? Belli ki buraya teselli almaya gelmiş. Böyle olsun ister miydi o? Zaten üzgün belli ki siz iyice üzüyorsunuz. İnsanlık kalmamış...

Bence bu sizi yıldırmasın sonuçta bir kaza olmuş sizde böyle olmasını istemezdiniz neden isteyesiniz lütfen yorumları çok kafanıza takmayın hayatta bizim başımızada kazalar gelebilir kimse kedisini bile isteye öldürmez. Ve bence evinizde eşyalarda var yeni bir kediye yuva olabilirsiniz birini bile kurtarsanız güzel olmaz mı hem böyle şeyler ders oluyor insana daha dikkatli olursunuz bence yeni bir kediye can olun derim :)

baranertaga

Ay çok üzüldüm😢😢 Kendinizi suçlamayın bir şeyin olacağı varsa olur. Başınız sağolsun.

UykucuYumii

Aradan 5 dkka geçti sadece. Cidden her geri aradım. Bulamadım. Aklıma yatak geldi. Baktığimda oradaydı. Yoksa unutur muyum ben bebeğimi. Keşke daha önce baksaydım diyorum ama yok allah beni kahretsin

UykucuYumii

Karni sıkışmış sanırım ondan nefessiz kalmış. Bulana kadar zaman geçti. Sesini duysam hemen koşardım. Teşekkür ederim yine de :)

Ayben02

Başınız sağolsun çok üzüldüm Allah sabırlar versin kendinizi suçlamayın biliyorum zor bir durum ama yaşayacağı bu kadarmış tekrar başınız sağolsun :(

ferhat05

Başınız sağolsun. Her ne kadar önlemlerimizi alsak da, dikkat de etsek kaderde varsa yaşanıyor işte. Lütfen annenizi suçlamayın o da en az sizin kadar üzülüyordur.

UykucuYumii

34 saat geçmedi. Yatağın altında sıkıştığı için nefes alamamış. Hem bakamicak olsam niye sahipleniyim. Niye isteyerek yapmışım gibi söylediniz. Evin için de 10 dkka aradım aklıma yatak geldi. Baktığimda kıpırdamıyordu. Herşeyi yaptım ama çok geçti.