Kediminin Cinsel Organında Sıvı Acil

Buseckr

Erkek kedimin cinsel organının olduğu bölgede sanki kurumuş kan gibi bir şey gördüm peçeteyle sildiğimde pembemsi bir sıvı geldi bu nedir bilgisi olan var mı?

10 CEVAP

elifozzdemiir

pipisi de olabilir genelde iceride sakliyorlar kendilerini yalarken falan ortaya cikiyor ve dediginiz sekilde

Buseckr

Yok onu gördüm de içindeyken dış kısmında küçük küçük gözüküyor kurumus kan gibi bide bazen uyurken sıvı geliyor peçeteyle silince pembemsi bir sıvı geldi

Yaşı nedir? Idrarini takip edebilirsiniz. Kan var ise böbrekle ilgili bir sıkıntısı olabilir. Öyleyse veterinerin görmesi uygun olur. Yine de her halükarda vet. Bir danışın derim. Veterinerinize foto atarak sorununuzu dile getirirseniz size yardımcı olur diye düşünüyorum.

Buseckr

6 Aylık idrar iştah keyif olarak hiçbir sorunu yok hersey normal

Denizmerve39

Bence kızlık dönemine girmiş olabilir

Yagizsolakk

Kızana girmiş. Vet.hekimle en net ve doğru bilgileri alırsınız. Bazen temizleneyim derken orayı yalayıp kanatabiliyorlar bile%5bi ihtimal dahi olsa. Hekime danışın. Peçeteyi mümkünse atmayın gösterirsiniz.

Buseckr

Tamam teşekkür ederimm

Zeynepulku

İdrar yollarında problem olabilir. Kan geliyorsa, sürekli kabına gidiyor mu? Az az sik sik isiyor mu? Ne olursa olsun vet hekime gitmelisiniz önemli bir durum gibi.

emirhanaydin

Bende aynı durumu yaşadım dilleri pürüzlü olduğu için kanatmıs olabilir ama siz yinede bir veteriner e götürün

Buseckr

Yakın bir zaman ultrason ile bakılmısti ilaçlı röntgen çekildi hatta hiç bir sorun yok tuvalete de normal bir şekilde gidiyor enerjisi yerinde iştahı yerinde hiç bir problemi yok sürekli olan bir durumda değil zaten