Nutri Canin Mi, Bozita Mı

BurcuAlexx

Nutri Canin'in kuzulu ve patatesli yaşlı köpek maması var, içeriği de şöyle;
%65 Kuzu Eti
%26 Kuzu Eti Sosu
%8 Tatlı Patates
Mineraller 0,1

Bozita'nın kuzu etli köpek konservesi var, içeriği de şöyle;
Sığır eti %35,
Kuzu %14,
Tavuk %14,
mineraller, pancar lifi, maya.

Hangisi sizce, ben köpeğime Bozita kullanıyordum. Arada da evde kendim yaş mama yapıyordum. Şimdi yine biraz yaş mama almak istiyorum. Bozita'yı çok beğenmişti ama Nutri Canin nasıldır acaba? Mesela Bozita'nın yanında Nutri Canin de alsam beğenir mi? Memnun kalır mıyız? Hangisinin içeriği daha iyi veya kullanan var mıdır? Yardım edin lütfen, kararsız kaldım.

5 CEVAP

Mehmetkr

Evde yapmaya devam edin bence zaten köpeğiniz belli bir yaşı geçmiş bundan sonra aldığı proteinden çok zararlı maddeler ile beslenmemesine dikkat edin. Ama evde yapmaya zamanınız yok ise bozita güvenilir bir markadır

BurcuAlexx

Güncel

Bence ikisini de bir deneyin. Hangisini beğenirse :)

BurcuAlexx

@Selenay_Selenay teşekkür ederim, evet ikisinden de alıp hangisini beğenecek bakacağım :D

BurcuAlexx

@Mehmetkr evet artık yaşlandığı için aldığı proteine daha fazla dikkat etmem gerekiyor. Öneriniz için çok teşekkür ederim, sık sık evde yapmaya çalışacağım :)