Kedinin Sindirim Sistemini Korumak, Tüy Atmasını Kolaylaştırmak İçin Kedi Maltı Kullanıyor Musunuz?

BARSLAN

Kedinin sindirim sistemini korumak, tüy atmasını kolaylaştırmak için kedi maltı kullanıyor musunuz? Hangisini önerirsiniz?

4 CEVAP

cansuuranus

Ben gimcat kullanıyorum bence evınde kedısı olanında kesınlıkle kullanması gerekıyor. Bio actıve dıye bı marka almısdım bı seferınde dıskısında hıc kıl goremememsdm . Hayvan sureklı kusma eglemınde oluordu ama suan gımcat kullanıyoruz gercekden cok faydasını gordum . Kesınlıkle onerırım .

Hairball Remedy diye bir malt kullanmaya başladım ilk kullanimda dışkıyla tüy atmaya başladı

Denizygt

Gimcat ve trixie nin maltları çok iyi tavsiye ederim

yuceuzay

gimcat maltını tek geçerim kesinlikle muazzam sonuç veriyor.. bakmanızı öneririm ✅