Düşük Tahıllı Mama Mı Normal Mama Mı

purplephase

kedilerime mystic markasının yavru kedi mamasından alacağım ama düşük tahıllı mı yoksa normal mi alayım karar veremedim sizce hangisi daha iyidir? fiyatları aynı ve 15kg alacağım için önemli. normalinin numunesini yediler ama düşük tahıllıyı hiç yemediler tadını sevmeme gibi bir şey olur mu?

6 CEVAP

Mustafanacar

Tahıllı Mamaları daha çok seviyorlar(Nişastasından dolayı)

miyathecatt

Sağlık açısından düşük tahıllı daha iyi

Prense78

Düşük tahıllı daha sağlıklı ama genelde tahıllı seviyorlar

Kedilerin doğası gereği tahıllara ihtiyaçları vardır, en ideali düşük tahıllı mamadır, tahılsız da verilmemeli bence.

Denizygt

Tahılsız olması daha faydalı

purplephase

tat farkı olur mu peki? kedilerim çok mama seçmez ama 15kg alacağım için elimde kalsın istemiyorum