Yavru Kedi Kabızlık

Boncukcu

4 haftalık kedimin dışkısını hiç görmedim. Bana geleli 2 gün oldu. Acaba 2 gün kabızlık oluyormu? Kedi sütü tozu kullanıyorum. Masajları vs gayet ilgiliyiz. Bi sorun vaemı sizce?

5 CEVAP

alabalik32

Yerini yadırgamıştır. Normal..

Ozge00

Kendi başına yapamiyordur belki poposuna masaj yaparak yardımcı olun. Genelde o civarda anneleri yalayarak yaptiriyor.

Salihaylmz

Sut tozu kabizlik yapabilir ama yapmayabilir de. Sadece sut tozu ile beslenen kedim 5 gun kaka yapmadi.(veterinere gittik dinledi bagirsaklari guzel calisiyor yapar çişini yapiyorsa sikinti yok dedi)
Yani kakasini yapar bir de yeni gelmis onda da zorlaniyor olabilir eger uzun sure daha yapmazsa veterinere goturun dinletin bagirsaklarini.kum eğitimi var mi acaba bir de hangi sut tozunu kullanıyorsunuz?

Boncukcu

Cuma günü çok az yaptı dedi sahibi. Bana geleli 3 gün oldu hala yapmadı. Masajını yapıyorum diş dırçası ile hafif nemli pamukla yapıyorum popişine uyarı. Çişinde sıkıntı yok gayet iyi. İştahı çok iyi yerinde. Biyerde zeytinyağı damlatın mamasına denmiş. İlk kez evde kedi bakıyorum. Elimden gelenin fazlasını yapıyorum. Bilgi ediniyorum veterinere götüreceğim bugün endişe ediyorum. Acemiyim mamaları araştırıyorum. Bu mamasını veteriner verdi geldiği akşam. Sizce iyimi mama?

Boncukcu

Mama ismi Vetriline yazıyor