Mama Seçimi

Selenkofte

Anket

Acana
(6 oy)
Orijen
(3 oy)
ND
(2 oy)
Toplam (11 oy)

Merhaba, 9 aylık oğluma mystic mama kullanıyoruz fakat son zamanlarda iştahsızlık normalde yediği haşlanmış tavuk, yumurta gibi ek gıdaları yememe gibi sorunlar yaşıyoruz. Acana, orijen yada nd ye geçiş yapmayı düşünüyorum böyle bir durum yaşayıp düzelen var mıdır bu mamalardan hangisini tercih etmek daha mantıklı olur teşekkürler.

4 CEVAP

Acana ve ND yi dönem dönem aralıklarla kullanabilirsiniz ikiside gayet iyi mamalar

Selenkofte

@Firuzecik öncelikle cevabınız için teşekkürler. Parazit uygulamamız için yeni görüştük veterinerimizle muayenesi sonucu bir sıkıntı olmadığı söylendi. O yüzden mamadan olabilir diye düşündürdü bu durum. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Selenkofte

@787891 teşekkür ederim yanıtınız için

Firuzecik

iştahsızlığın hastalık belirtisi olmadığından emin olun. Ve yeni mamaya geçecekseniz en az kg olandan alın tadını sevmeyebiliyorlar.