Kedim Bugün Depremi Önceden Hissetti

Alperen07

Hayırlı akşamlar bugün Antalya'da deprem oldu 5.4 büyüklüğünde depremden saniyeler önce kedim koşarak yanıma geldi yatak odasındaydım oturuyodum yatağa atlayıp tuhaf şekilde ses çıkardı sonra cama yöneldi patisiyle perdeyi açıp dışarı bakıyordu ki ben elbise dolabının zangır zangır titrediğini farkettim ayağa kalktım yer altımdan kayıyor gibiydi Allah'ım korusun çok korktuk Ama bu can dostum beni birkez daha şaşırttı Rabbime ne kadar şükretsem azdır

6 CEVAP

Mapple2

Geçmiş Olsun.

Anonymus944867

Tebrikler kedinize :)

Alperen07

Teşekkür ederizzz ◉‿◉

Alperen07

@Mapple2 Çok sağolun Allah razı olsun

Ozge00

Aylar önce yaşadık bizde. Uyuyordu, kalkti bi bana bakti sonra geri yattı. Hissetti de umursamadı mi anlamadım. Çok geçmiş olsun herkese.

Alperen07

@Ozge00 Teşekkür ederiz . Uyku sersemiyle anlam verememiş olabilir minnoş