En İyi Yavru Kedi Maması

yuceuzay

3 aylığa yaklaşan tekir bir kediye sahibim kendisi çok seçici.. sahiplendiğim kişi aşağıda fotoğraflarını attığım mamaları verdiğini söylemişti ama adult mama kullanıyormuş yavrum adult mama ile beslenmiş ve ben kitten mamaya dönmek istiyorum çünkü yeterli miktarda vitamin alamayacağını düşünüyorum. Evimizde royal cannin kitten kullanıyorduk fakat son zamanlarda asla yememeye başladı öncesinde yaptırdığımız aşıdan dolayı olduğunu düşündük ama aşıdan dolayı değilmiş 1 hafta geçti hala daha royal cannin yemiyor :/ acaba felicia kitten ve nd kitten karıştırıp mı versem ne yapsam bilemiyorum :( bana vitamin değerleri yüksek sizin de kullandığınız güzel bir kitten mama önerebilir misiniz 🥺

8 CEVAP

Acana önerebilirim yeni yavru kediler için mamasıda çıkmış linkini atıyım https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/acana-first-feast-kitten-yavru-kedi-mamasi-1-8kg.html

yuceuzay

Acana hakkında çok bir bilgiye sahip değilim vitamin değerleri iyi midir kediler seviyor mu genel olarak 🥺

Anonymus944867

Bütçeniz Yeterli ise acana nd orijen ve hills bakın

yuceuzay

bütçe konusunda bir sıkıntımız yok sadece en iyisi olsun vitamin takviyesine bile gerek kalmasın istiyorum

Denizmerve39

Bunlarin ikisi arasinda diyorsa nd tabiki ama royal proplan acana orijen de onerebilirim

Denizygt

Acana yı öneririm ilk başta başlangıç için 400 gr lık olanından alırsınız sevmezse orjine yi denersiniz ben mama değişimlerinde numunelik alıyorum çünki kızım seçici

@yuceuzay vitamin değerleri mükemmel bugün bende kısır kediler için yeni çıkan mamayı aldım ilk başta küçük bir paket ile başlamanızı öneririm kediden kediye ağız tadları değişiyor

Biz yaklaşık 4 aydır nd kitten kullanıyoruz ve memnunuz. İçerik olarakta gayet iyi.