Geceleri Üstüme Atlamaması İçin Ne Yapmalıyım

Balllibadem

Kedim çok korkak ve kendi halinde takılmayı seven bir kedi. Gün içinde de çok kucakta durmayı sevmez. Geceleri benim yatağımda uyumaya geliyo. Açıkçası ben de onunla uyumayı seviyorum fakat yorganın içinde haraket edince üstüme atlıyor. Ve saldırganlaşıyor. Bu davranıştan onu nasıl vazgeçirebilirim?

4 CEVAP

Odanızda uyumasın.

sugartgecat

uyumak icin degil de daha cok oyun icin geliyo gibi geldi bana

feyzanurkrb

Benim kedim de aynısını yapıyor. şimdilik başka bir odada kalıyor geceleri valla orda mışıl mışıl uyuyor ama benim odamda öyle olmuyo ne yazık ki biraz büyüsün yeniden denemeye başlayacağım

gayelise

Maalesef bu engellenemez 😁 benim kedim de öyle yatağa girince kıpırdamadan uyumak zorunda kaliyorum