Kabızlık

Mehmed_276

Kedim 5 gündür kakasını yapmıyor karnını okşadım şişlik yok kakasını yaptığı yerse şişlik yok yemesi yerinde 4 gün öncede veterinere gitmiştik diş eti hastalığı için şuan marboflex 10 mg ve vitamin desteği alıyor süreklı kabını kontrol ediyorum ve hiç kakası yok ama kabı sade idrar içinde yüzüyor sürekli aranızda veteriner varsa özür silerim ama bizim veterinerimiz biraz patavatsız ama kendisinin tedavisi çok iyidir ona sormak istemedim kb:/

6 CEVAP

Ayben02

Belki kakasını tuvalet dışına bir yerlere yapıyordur etrafa biraz bakın :)

Salihaylmz

Kediniz kac aylik acaba ve son gunlerde ne yiyor

Salihaylmz

Bir kac gun yememesi de etkilidir bence bunun oncesinde bagirsaklari iyi calisiyorsa bence sorun yoktur.
ilaclardan ve yemek yememesinden dolayi olmustur diye düşünüyorum benim yavru kedim sadece sut tozuyla beslendiginden 6 gun kaka yapmadi veterinere gittim bagirsaklarini dinlettirdim gayet iyi calisiyor karninda da sislik yok demekki kakasi yok dedi. Zeytinyag ver cok istersen dedi bende verdim yapti kakasini uzun bir sure sonra.
Yani karninda sislik yoksa bol bol cisini yapiyorsa bence sikinti yoktur. Yakinda yapar

Salihaylmz

Bağırsakları tam dolmuyor bu yuzden kakasi da olmuyordur diye düşünüyorum ama gene de cok uzun sure daha yapmazsa veterinere götürürsünüz rontgen ceker veya bagirsaklarini dinler

Berrefilizzz

Malt verin

Mehmed_276

Kedim 8 aylık bugünler veterinerimiz tedavi görmeden önce diş ağrısından bikaçgünbisey yemediği için en sevdigği şeylerden verin dedi bende sevdiği şeyitavuk göğsü veriyorum kaynatılmış