Arkadaşlar Yardım Edin

Minikbihter

Cidden artık ne yapacağımı şaşırdım. Kedim yerde bulduğu saçları yiyiyordu ve saçlarda dışkıyla beraber çıkarken poposunda asılı kalıyordu ve hayvan doğal olarak cildirip evde turlamaya başlıyordu. sırf yemesin diye her gün evi süpürmeye başladım saçımı kestim yerde saç tutan halıları kaldırdım ama hala haftada bir kaka vukuatı yaşıyoruz. Veterinere sordum zaten yaptıklarımı yapmama devam etmemi söyledi ama cidden çok zorlanmaya başladım. Ayrıca annem çok titiz bir kadın yakında kafamı koparacak. Ne yapmalıyım, çimen diskilamasina yardımcı olur mu? Daha önce böyle bir şey deneyimleyen oldu mu?

2 CEVAP

FeyzaZeynep

Malt kulanınin yada kullanıyorsanız artırın. Gimcatin maltini öneririm.

feyzanurkrb

Böyle bir şey yaşamadım fakat benim ve annemin saçları çok dökülür her yer saç olur benim annem de çok titiz bu konuda
tavsiye olarak bence saçınızdaki bi şey onu çekiyor sadece bir kereliğine şampuanınızı değiştirip bi fark olacak mı diye gözlemleyin ve de benim kedim de yerde ne bulursa yer daha az önce alüminyum folyo yedi böyle görürsem hemen alıp su kabının yanına götürüyorum suya hafifçe burnunu vuruyorum zaten ağzından çıkarıyor o şeyi bunu deneyebilirsiniz