Kışın Ne Yapmalıyım

Eliiiifff

Evimizde doğalgaz yok kışın kedimi nasıl sıcak tutabilirim hasta olur mu

6 CEVAP

feyzanurkrb

Balkondan uzak tutun, yatağını sıcak tutacak şekilde ayarlayın örneğin çok soğuk gecelerde havluya sarılmış şekilde şişede sıcak su koyabilirsiniz. Yerler halılıysa zaten çok sıkıntı olmaz evin içinde üşümez bence.

Hayriyes

Kedinizin sabit olarak yattığı, uyuduğu yerler vardır. Zaten çok farklı yerlere yatmıyordur. Oralara ufak battaniye, havlu vb. şeyler koyun onların üzerinde yatacaktır. En azından zeminle direkt teması kesmiş olursunuz. Kedimde işe yaradı :) kıyafet giydirebilirsiniz belki ama pek hoşlarına gitmiyor.

Karameeell

Benim minisim bahçede =( Ya o ne yapsın =((

Yagizsolakk

Sıcaksu torbası iş görür. Benimkiler bazen kombiyi açmadıysak gidip battaniyenin falan içine yerleşiyorlar en körü üzerine battaniye atın yavaşca zaten ısındıkca karşı koymayacaktır.

gayelise

Kutudan bir yatak yapabilirsiniz bir kutuyu ters çevirin ortasından kare bir delik açın sıcacık oluyor benim kedim yatıyor

Eliiiifff

Önerilerileriniz için çok teşekkür ederim