Acill Bakın

emre1334334

kedimin bugün 3 kere kusmuş kusmuğu kahverengi tonlarında tüy yumağı yok neden olabilir

6 CEVAP

emre1334334

hareketleri normal gibi şuan

emre1334334

kumunun kokusu veya balkona çıkıyor üşütmüş olabilir mi

emre1334334

kumun kokusu rahatsız etmiş olabilir mi sanicatin duo adında bir kumunu kullanıyorum şuan

Denizygt

Yaş mama verdiyseniz oda yapmış olabilir, balkona çıkıyorsa bu havada üşütmüşte olabilir ateşi varmı gözlemleyin halsizlik iştahsızlık varsa vetinize danışın biranönce

emre1334334

halsizlik yok ateşi yok gibi yaş mama vermedim ama zaten 24 saat hizmet veren bi kliniği aradım şimdi o bana bilgi verdi

Yagizsolakk

Ankara k.ören bölgesinde veya yakınsanız pet level klinik var 7/24 öneririm. Muhtemelen üşütmedir. Balkona falan çıkartmayın bu ara emre bey. Geçmiş olsun.