Kapalı Tuvalet Önerisi

Hennessy

kedim artık 6 kilo olmaya yaklaştı tuvaleti küçük geliyor kullandığınız ve önerdiğiniz büyük boy kedi tuvaleti varsa link ekleyebilir misiniz rica etsem

6 CEVAP

Catit büyük boy kapalı kedi tuvaleti bayadır kullanıyoruz çok memnunuz. Baya büyük ve karbon filtresi olduğu için koku emiciliği çok yüksek. Tek dezavantajı dolar nedeniyle fiyatları baya uçtu

Hennessy

catiti çok beğeniyorum ama bütçemi aşıyor biraz büyük boyu çokta pahalı :(

Maalesefçok arttı fiyatları ben kampanya varken almıştım 210₺ gibi bir fiyata

Hennessy

güncel

alabalik32

XL olarak bakın. Hepside trend de ,*** de var.

emineerturk

Xxl kedi tuvaleti diye aratın boyutları çıkar zaten. Kedinize gore secim yapın.