Hormon Aşısı

herkese merhaba öncelikle kedim ilk kızışmadısını 10. ayında yaşadı bilinçsizce hormon aşısı yaptırdım veterinerim bir sakıncası olmayacağını söylemişti ve garanti 2 ay en fazla 3 ay etkisi sürer dedi fakat üzerinden 6 ay geçmesine rağmen kedim kızışmadı bu konu hakkında bilgisi olan cevap verirse sevinirim

5 CEVAP

sforselin

Bu hormon ilaçları bir sürü hastalığa sebep oluyor. Belki de böyle bir durum söz konusudur. Yerinizde olsam hemen veterinerimi değiştirir kedimi de kısırlaştırırdım. Bunları yapmazsam yaşanabilecek kötü şeylerin de ihmalin olduğunu bilirdim. Erken müdahale her şeyde olduğu gibi burada da çok önemli. Lütfen geç kalmayın

baranertaga

Hormon aşıları tehlikeli keşke yaptırmasaydınız. Vücutta hastalıklara neden oluyor. Bence de veterinerinizi değiştirin.

Burcununyeri

Napsın adam o çok güvenilen veterinerler yapalım zararı olmaz dediyse. Gittik mi bir şekilde güveniyoruz boşluğumuza geliyor vs. Allah bilgi sahibi veterinerlere denk düşürsün hayvanlarımızı.

Zeynepulku

10 aylık olmus horman aşısı olduğunda kisirlastirsaydiniz keşke. En kısa zamanda kisirlastirin kizginlığa girmesini beklemeyin. 14 aylık su an ilerde daha zor olur ameliyat.

yagmurryamaan

insallah bu yıl üniversite sınavını kazanirsam veteriner hekim olucam.İşini severek özveriyle yapan iyi veteriner hekimlere ihtiyaç var :))