Turuncu Renkte Yumuşak Dışkılama

Kurhanz

Merhaba arkadaşlar, 30 ağustosta doğmuş 2 aylık bir kedi sahibiyim. Her şeyi iyiyken dün gece dışkısını fark ettim. Cıvık gibi değil de yumuşak yapıyor ve soluk bir turuncu renkte. Veterinere pandemi nedeniyle gitme şansımız yok. Bugün de durumu böyle devam etti. Dışkılarken zorlanıyor ve kalçası kasılıyor. Onun dışında su içmesi,hareketlerinde ve yemesinde hiç bir sorun yok. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

2 CEVAP

Yagizsolakk

Vet. Gitmekle pandeminin alakası nedir acaba ?
Vet.hekime danışın telefonda dahi olsa danışın. Sizinkisi can onunki afedersiniz ama patlıcan değil hanım efendi. Gerekiyorsa götürülmeli.

DoraFiko

Yaşadığınız yerin emniyetini arayın durumu anlatın. İzin veriyorlar. Bende dünde bugünde gittim veterinere. Anlattığınız durum enfeksiyonel ishale benziyor. Lütfen hekime götürün yavru kedilerde bu durum ciddi olabiliyor