Kedim Evin İçine Tuvaletini Yapıyor.

Aleynainanc

Merhaba kedim 4 kere kakasını kum kabı dışında evin içine yatağımın üstüne yapıyor. Kum kabını temizledim yıkadım yeni kum döktüm durum hala aynı napacağımı bilmiyorum. Neden dışarı yapıyor

3 CEVAP

Deniz00

Kakasını alıp kuma koymayı dene, takip etme şansın varsa rahatsız et yapmasını engelle. Ama kokusunu alıyor demekki hala.

feyzanurkrb

Olabildiğince kumun olduğu yerde vakit geçirsin

gayelise

Büyük ihtimalle stresten dolayı yapıyordur. Evde bir davranis değişikliği falan olduysa ya da hoşlanmadığı bir durum o yüzden yapıyordur