Kedi İçin Uygun Fiyatlı Ve Besleyici Mama Önerisi

Ard4x

Merhaba arkadaşlar. Kedim için Proplan kullanıyordum. Fakat, artık ailem itiraz etmeye başladı. Annem ona bu parayı vereceğime kendime bir şeyler alırım gibi şeyler söylemeye başladı. En azından Proplan kadar olmasa da iyi bir mama var mı?

35 CEVAP

Profine mamayı inceleyebilirsiniz.

Mustafanacar

*********. com dan Bonacibo alabilirsiniz , Felicia ve Pro Choice gibi mamalardan daha iyi ve daha ucuzdur.

Mustafanacar

*********. com dan Bonacibo alabilirsiniz , Felicia ve Pro Choice gibi mamalardan daha iyi ve daha ucuzdur.

Ard4x

Arkadaşlar Mystic iyi mi? Fiyatı çok uygun ve güzel diyorsunuz almayı düşünüyorum.

Ard4x

Hangi siteden alınmalı?

Ard4x

Arkadaşlar Mystic değil karıştırmışım Felicia hoşuma gitti.

vodootrela

felicia'nın içinde kurutulmuş tavuk proteini yazıyor yani yine parasını hak etmeyen bir mama olduğunu düşünüyorum. Mystic'e baktım içerisinde kurutulmuş ve taze tavuk eti var bana mystic daha iyi geldi.

Ozge00

Numune isteyin, her mama her kediye iyi gelmiyor. Felicia ve Mystic numune gönderiyor.

Ard4x

Mystic daha mı iyi?

Littlecats

Felicia

Ard4x

Arkadaşlar aklım çok karıştı... Felicia fiyatında iyi mama var mı? Mystic mi daha iyi? Felicia iyi mi? Herkes farklı şeyler söylüyor :(

EymenA

Ben kedim ilk aldığım da mystic aldım mama kokuyordu zaten ve tuvaleti bile kokuyordu şuan felicia kullanıyorum koku sorunu yok ben ******** dan aldım yavru olanından 2 kilosu 64 tl ye bence en uygunu ******** daha bir sürü de var 2 ay oldu hala yarısı duruyor tavsiye ederim

Bikedi

Biz mystic kullandik. Kedimde ishale neden oldu. Pek cok kisiden de bu sekilde şikayet var.

Sulecrn

BEN MYTSIC DE FELICIADA kullandım. Mytsic ishal yapmadi ama kediden kediye değişir numune almanizi taveiye ederim. Feliciaya ise 10 gün falan oldu baslayali sorunsuz yiyor şuan kakasi hep yumşaktı şuan o sorun düzeldi ağzi kokusu gitti tüyleri yumsacik oldu ( felicia kuzulu kitten) tavuklu almadık çünkü tavuk alerjik reaksiyon yapıyor sizede felicia kuzuluyu önerebilirim.

Miyhavponmil

Brit alabilirsiniz içeriği iyi ama bence işinizi sağlama almak için almayı düşündüğünüz mamanın numunesini alın ama maalesef ucuz ve kaliteli mama yok neredeyse her şey pahalı