Açık Mama

Berf28

Merhaba istanbul maltepe civarlarında açık mama alabiliceğim güvenilir bir petshop var mı? Teşekkürler şimdiden🙏🏻

2 CEVAP

Salihaylmz

Istanbulu tam bilmiyorum ama üsküdarda bi petshop var hatta online satista yapiyor şekermama diye bir yer. Internette cok övülüyor çoğu kişi memnun. Ben numune olarak alip denemek istedigim icin araştırırken buldum instagrm hesaplari da var orda adresleri yaziyor. Ben henuz siparis vermedigimden bir sey diyemem ama eger acikmama alacaksam onlarin dükkanına gider alırdım. Kimse yazmayınca en azindan yazıp size fikir vermek istedim sağlıklı günler dilerim

Berf28

Çok teşekkür ederim🙏🏻