Kedimin Kusması Geçmiyor!

cerenruya

Kedim perşembeden beri kusuyor. Önüne geçemiyorum basta ishali vardi fakat baya düzelmiş durumda ishali. Cuma veterinere gittik ateşi oldugunu söyledi 4 igne yaptı. Cumartesi kusması falan olmadı fakat bugün birden yediği yaş mamayı kusmaya başladı. Veterinerle konuştum gastrit olduğunu söyledi ve ne yapacağım bilmiyorum. Mama vermiyorum şu an çok korkuyorum günlerdir perişan oldum. Patates püresiyle beslememi söyledi sadece veteriner. Ne yapacağım?

2 CEVAP

betultekin02

Gastrit için özel mamalar oluyor. Onlardan kullanabilirsiniz. Başka bir hekime de göstermenizi öneririm. Hızlı yediği için kusuyor olabilir mi? Ama sürekli olması endişe verici.

cerenruya

Bulunduğum yerde güvenebilecegim baska bir hekim yok. Yas mamanin yaramadığını düşünüyoruz. Önerebileceginiz yaş-kuru mama markası var mı?