Nd' 10Kg Kısırlaştırılmış Tam Tahılsız Mamayı Ucuza Aldığınız Siteler ? Bir De "Teambreeser" Nedir?

kedisever-34

Nd malum çok pahallı oldu ucuza nerelerden alıyorsunuz? Bugün mama ararken dikkatimi çekti "teambreeser" diye bir ürün daha satılıyor - ve normalde var olan 10kg daha uygun - bilgisi olan cevap verebilir mi acaba linki de aşağıya bırakıyorum.

https://www.*********.com.tr/team-breeder-basic-kisirlastirilmis-somonlu-kedi-mamasi-10-kg

4 CEVAP

Zeynepulku

Farminanın mamasi. İçinde gerçek et yok. Pirinç ve mısır var. Nd varken bunu tercih etmezdim ki fiyatı ucuz bile değil, 410 lira. Ayni fiyata bundan daha iyi, fitmin, brit care var.

Zeynepulku

Team Breeder Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması 10 KG

Kısırlaştırılmış kedilerin metabolizmalarına uygun olarak formülize edilmiş kedi mamasıdır.

Kompozisyonu: kurutulmuş somon proteini (%32), pirinç (%25), mısır, mısır gluteni, bezelye lifi (%8), kurutulmuş balık proteini, somnyağı, kurutulmuş pancak küspesi (%6), hidrolize hayvansal protein, balık yağı, kurutulmuş yumurta, fisilyum kabuk ve tohumları, sodyum klorür, potasyum klorür, kalsiyum sülfat dihidrat, kurutulmuş bira mayası, monosodyum fosfat.

Kg başına katkı maddeleri – Besin katkı maddeleri: A Vitamini 16000IU; D3 Vitamini 1600IU; E Vitamini 160mg; C Vitamini 160mg; Niasin 40mg; Kalsiyum D-pantotenat 16mg; B2 Vitamini 8mg; B6 Vitamini 6.4mg; B1 Vitamini 4.8mg; Biyotin 0.4mg; Folik asit 0.48mg; B12 Vitamini 0.06mg; Kolin klorür 2500mg; Çinko (Çinko oksit): 86.7mg; Çinko (çinko sülfat monohidrat): 43.7mg; Manganez (Mangan sülfat monohidrat): 48.8mg; Demir [Demir (II) sülfat monohidrat]: 14.5mg; Demir [Demir (II) karbonat]: 28.9mg; Bakır: 12.8mg; İyot : 1.56mg; Selenyum: 0.101mg; DL- metiyonin, teknik olarak saf 3000mg; L-karnitin 250mg. Teknolojik katkı maddeleri: mikrokristalin selüloz.

Analitik bileşenler: ham protein %31.00; ham yağ %11.00; ham lif %5.90; ham kül %6.60; Kalsiyum %0.90; Fosfor %0.85; Magnezyum %0.08; nişasta %19.50; toplam şeker %0.60; Taurin 1800mg/kg.

Zeynepulku

Fiyatı yanlış söylemiştim 320 imiş.
Fitmin 10 kg 420
British care 2 kg 120 lira. 10 kglik fiyat bulamadım.

kedisever-34

Çok teşekkür ederim yine nd alacağız, ben farmina & nd ismi ile geçiyor diye merak etmiştim çok farklıymış içeriği.