Hamilelik Ne Zaman Anlaşılır

Make60

Kedilerde hamilelik ne zaman anlaşılır. Kaç gün geçmeli. Birde biz hamile olma ihtimali var diye yüksek yerlere çıkmasına vs. izin vermiyoruz ama daha çok çıkmak istiyor zararı olurmu? Bilgisi, tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim.

1 CEVAP

SerraYanmaz

  1. Hafta civarı kusabilir 1 aylıkken gözle görülür şekilde memeleri pembeleşip büyüyor karnı hafif şişiyor
    Koşup zıplaması sorun değil içeride gayet iyi korunuyorlar 😊