Bu Mama Nasıl

BurcuAlexx

İyi akşamlar herkese, sokakta baktığım miniklerime mama alacağım. Bu site de Brit'in yavru kedi mamasını gördüm. 8 kilosu 250TL, sokaktaki minnaklarım için almak istiyorum. Ancak beğenirler mi emin olamadım. Kullanan var mı veya bu mama hakkında fikri olan, yardım ederseniz sevinirim.
Bu da o mamanın linki;

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/brit-premium-tavuklu-kitten-yavru-kedi-mamasi-8kg.html

4 CEVAP

Ozge00

Her kedi beğenmiyor bu mamayı. Küçük paket alin bence deneyin. Pahalı da biraz, israf olmasın.

BurcuAlexx

@Ozge00 çok teşekkür ederim, ya küçük bir paket alıp deneyeceğim ya da daha uygun fiyatlı bir mama arayışına geçeceğim :))

nurrrgll

gerçekten pahalıymış bencede daha uygun mamaları tercih edebilirsiniz

BurcuAlexx

@nurrrgll evet, sokaktaki miniklerim için daha uygun fiyatlı bir mama arıyorum. Önerilere açığım🙏