Evde Kendi Kullandığınız İç Ve Dış Parazit Markaları Nelerdir?

Denizygt

Benim kızımın aşıları bitti, tırnaklarınıda kendim kesiyorum şuan 8 aylık tekrar aşıları başlayana kadar evde kendim iç dış parazitlerini uygulamak istiyorum hangi markanın ilaçları daha iyi ve nereden satın alabilirim?

4 CEVAP

Mehmetkr

Eczaneden alabilirsin iç ve diş paraziti petshoplardakiler kaliteli olmuyor.

Denizygt

Hiç kimse evde uygulamıyor sanırım 🥺

Petlover34

Yine veterinerden satin alacaksin zaten. o sana nasil uygulayacağini da anlatir. Petshop internet vs alma etkisiz saçmasapan şeyler veriyorlar.

SerraYanmaz

Bayer'in Profender iç parazit damlası ben 65 TL'ye veterinerden alıyorum başka yerde satılmıyor zaten