Kedinizin Kakasının Yumuşak Olduğunu Nasıl Anlıyorsunuz

nurrrgll

bunu şaka yada dalga geçme olarak anlayabilecek çok insan var biliyorum lütfen bu kadar bilgisiz de olunmaz demeyin bu konu hakkında hiçbir fikrim yok ilerde yaşarsam da anlayamam diye korkuyorum şimdiden teşekkürler

7 CEVAP

DoraFiko

Puding kıvamı gibi. Şekilsiz olan kaka

Salihaylmz

Gözüküyor aslında anlaşılıyor da kakasi sertte olmuyor ishal gibi de olmuyor kıvamlı oluyor neye benzetecegimi bilemedim şekilsiz bir şey 😂

Siyahiinci

Tuvalete girdiğinde küreğiyle hemen alırsanız fark edersiniz.

DoraFiko

Kesinlikle hekiminize iletin bunu hatta foto çekip gösterin. Çok ciddi şeylerin belirtisi olabilir veya flora bozukluğu. Hekime danışın mutlaka ♡

nurrrgll

ishalden bahsetmiyorum ishal olsa anlarım diye düşünüyorum

nurrrgll

bazen benim kedimde oluyor dediğiniz gibi veterinere somalı mıyım normal sanmıştım

nurrrgll

cok tesekkür ederim hemen veterinerime bildireceğim