1.5 Aylık Kedime Hangi Mamayı Almalıyım

mrayT

SİZCE ROYAL CANİN Mİ ALAYIM YOKSA BAŞKA BİR MARKAYI MI ?

11 CEVAP

Littlecats

N&D, Acana mamaları önerenler olmuş ama kedin daha minicik büyüyünce o mamalara geçiş yapabilirsin şimdilik royal canin babycat kullan

feyzanurkrb

Yani Royal Canin baby-mother cat çünkü taneleri küçük ve kediniz için kolay olacaktır ama biraz büyüyünce N&D Britcare Orijen Acana gibi daha kaliteli mamaların yavru kedi mamalarına geçmenizi tavsiye ediyorum

mrayT

Çok teşekkür ederim ... Sen minik dostunu kaç aylıkken sahiplendin acaba ? benim minik dostum biraz küçük de anne sütü gerekiyo ama annesi dışlamış sence bir sorun olur mu?

Mehmetkr

Royal canin çok da iyi değil özel bir durum olmadığı sürece aynı fiyata çok daha iyi mamalar alabilirsin. ND gayet iyi bir markadır

Salihaylmz

Anne sutu gerekiyorsa size en yakin veteriner kliniginden veya petshoptan kaliteli bir kedi sut tozu alin.
Benim kedim 2 aylik olana kadar ben sut tozu ile besledim.

Salihaylmz

Ben kedimi 3 günlükken buldum ve suan 2 ay 12 gunluk falan. Annesi terk etmisti bende biberon ve süt tozu alip besledim. Takviye amacli kaliteli bir süt tozu alin kedinizin bağışıklığı güçlensin mamaya her türlü geçiyorlar zaten

feyzanurkrb

Merhaba ben kedimi 2 aylıkken sahiplendim. Veterinerlikte çalışan bir abladan sahiplendim o da sokakta bulmuş. Küçük olduğundan Royal canin verdim. Çoğu veteriner Royal Canin önerir ve satar ama uzun süreli kullanmak çok iyi değildir. Şimdi 3 aylık Royal Canin bitmek üzere ben de mama değiştireceğim inşallah ama çok zor hem sever mi sevmez mi sorunu var hem de mama fiyatları çok pahalı maalesef. Şimdi Mystic numuneleri geldi onlar biraz idare eder bitince de uygun fiyatlı Britcare bulursam onu almayı düşünüyorum :)

nurrrgll

cok kücük olduğu için royal babykitten öneririm

Littlecats

Royal Canin babycat öneririim.

mrayT

Teşekkür ederim

Mustafanacar

Royal Canin Almayın, Kötü bir mama. Durumun iyiyse N&D, Acana, Orijen, Brit Care İyi değilse Felicia, Bonacibo, Pro Choice