Sokak Kedileri Isınma

catguardian

sokak kedilerimi ısıtmak için ne yapabilirim. onlara küçük kedi evleri aldım fakat yeterli değil gibi?

4 CEVAP

Mehmetkr

Battaniye vb birşey koyduysaniz yeterli ama hava çok soğuksa sıcak su torbası koyabilirsiniz. Eğer belli bir yere sabitlediyseniz ampul koyup da isitabilirsiniz bütçeniz varsa akvaryum ısıtıcılari da ise yarar. Bizde fazladan vardı kullandık çok işe yarıyor hiç üşümüyor.

Gmz91910

Küçük kedi evlerini nerden temin ettinz acaba? Ben kendim yapmak istedm ama henüz malzeme alamadım.

Ben yalıtım köpük buldum bir güzel bantladik. Çöp poşetine geçirdim. İçine yastık koydum. Ama giren yok (:
Maması suyu önünde. Eğer sizin yavruysa içine koyarsınız alışır. Sevgiler saygılar

TinaTina

Bizim kullanmadigimiz bir masa vardı, boyutları büyüktü. Dışarı da masayı bir duvara dayadik, üstüne çadır geçirdik her tarafı kapalı oldu, giriş kısmı için çuvalın küçük bu kısmını açık bıraktık. Yerden suyu emip islanmasin diye tuğlalarla bir kat yerden yükselttik, tuglalarin üstüne gene islanmasin diye başta çuval serdik sonra da kullanmadığımız örtüleri serdik, içi için de kartondan kulubeler ve kedi yatakları yapıp koyduk. Kullanmadigimiz yastıkları da koyduk ve çok güzel oldu, masanın tepesinden oynamaları için ip sarkittik. Böyle ışte. Kediler kulubelerini çok seviyorlar. Kullanacağınız masanın boyutuna göre içine kaç kedi girebileceğini hesaplayabilirsiniz. Bizim yaptığımıza 15 ten fazla kedi sigabiliyor ama 5 kedi olduğu için geniş geniş yatıyorlar. Küçük bir oda gibi oldu kediler çok seviyorlar ve içi sıcacık. Size de yapmanızı tavsiye ederim, hem yağmur ve karda islanmaz da (: