Kedimin Ma.ası Bitti Ne Verebilirim

emirhanaydin

Kedimin maması bitti internetten sipariş ettim gelene kadar ne verebilirim ? ACİLL!!!

9 CEVAP

Çiğ olmamak kaydıyla, et, tavuk,balık,yumurta verebilirsin. Yaş mama da alabilirsin marketten günü kurtarır

kaanpolat

Keşke bizimkinin de bitse de bende böyle sorular sorsam 1.8 kg lik mamayı 1,5 ayda yiyor

feyzanurkrb

Merhaba öncelikle balik seviyorsa 4-5 tane hamsiyi kılçıklarından ayırıp güzelce pişirip oda sıcaklığında verebilirsin veya tavuk seviyorsa tavuğu güzelce haşayıp yine oda sıcaklığında verebilirsin bir süre idare edecektir :)

emirhanaydin

Yağsız tuzsuz kıyma verdim fakat yemedi

nurrrgll

en yakın marketten yaş mama alabilirsin ertesi günde kuru mama temin edersin

Tavuk göğsü haşlayıp verebilirsin içine bir küçük patateste koyup birlikte haşlayıp verebilirsin.

Mustafanacar

Yumurta,balık, et, tavuk ciğeri al bence hem ucuz hem de çok sever.

Mustafanacar

Yumurta,balık, et, tavuk ciğeri al bence hem ucuz hem de çok sever.

BurcuAlexx

Tavukla veya etle kendin evde yaş mama yapabilirsin :)