Acil Lekeler

Erogluekiin

Merhaba, kedimin bıyık bölgesinde siyah diken gibi şeyler çıktı ilk başta pire sanıp bir tane kopardım çok çabuk çıkıyor ve siyah diken tarzı hiç bir şekilde gitmiyor. Bu ne olabilir? Yarın lösemi aşısı 2. Dozum var veterinere gideceğim zaten ama sizlerden de bilgi almak isterim.

4 CEVAP

Erogluekiin

Güncel

Misraardicli

Kir olabilir çok endişelenecek bir durum değil hafif ıslak bir Pamuk'la silersen geçebilir sonra kurut ama suyun etkisi ile mantar oluşur

Erogluekiin

Onu denedim ama kir değil. Kökü var. çıkan bir şey nasıl anlatacağımı bilemedim ldlskksks

SerraYanmaz

Birebir aynısı yaşıyordum suyla seyreltilmiş elma sirkesiyle o bölgeyi sildim o küçük küçük noktalar iyice kabuk tuttu sonra yavaş yavaş kopardım şimdi neredeyse iyileşmiş durumda tüyleri çıkmaya başladı tekrardan. Ben de yarın veterinere gideceğim benim tahminim akne, 2 gün mama kabını yıkamadım birenses tepki gösterdi djkfjd.
Gelişmelerden haberdar edin lütfen