Cleday Malt Ve Multıvıtamın Kullanan Var Mı?

Anket

Ne olursa olsun Gimcat
(2 oy)
Cleday
(0 oy)
Diğer, lütfen yorumda belirtiniz
(1 oy)
Toplam (3 oy)

Merhabalar. Bu iki ürünü kullanan arkadaşlar memnuniyetlerini/memnuniyetsizliklerini yazabilir mi lütfen? Gimcat ile hemen hemen yarı yarıya fiyata sahip.

2 CEVAP

Ayben02

Bende şuan beaphar kıtırlı yoğurtlu vitamin var ve memnunum kokusu krema gibi hoş bir koku var kedim severek yiyor :) ama bu cleday markasını ilk defa gördüm

Periisii

Ben maltını aldım kullanıyorum, tüy kusma sorunumuz olmadı yani işe yarıyor olmalı, uzun tüylü bir kedim var. İçeriğinde de şeker yazmadığından zararı olmadığını düşünüyorum. Memnunum.