4 Aylık Kedim 1 Hafta Önce İç Dış Parazitleri Oldu Ishali Var Ve Bugün Kakasinda 3 4 Damla Kan Vard

bayterinnaz

Yavru sarman bi kızım var 4 aylık fabrikada doğmuş asisiz bi anneden ev yemeğiyle beslenmiş 2 haftadır ev yüzü görmüş 3 4 gunu bize sahiplendiren insanlarla bize geldikten 3 gun sonra aşılarını yaptırmaya görürdüm bizden önce bakan ailedeykende ıshali varmış bize geldiğinde de vardı asi icin gittigimizde veteriner hekim ic parazitten ve mamaya gecisten oldugunu soyledi daha sonra iç parazit iğnesini ve dış parazitini oldu sürekli kakasini kontrol ediyorum farzedersem o gömmeden gorebilmek icin basında bekliyorum asi olduktan 6 gun sonra yani bugün ishalinde cok az bir kan vardı 3 4 damla kadar sizce nedendir yarın tekrar asi icin gideceğim veterinere ama içim rahat etmiyor dusunmeden edemiyorum önemli bir rahatsizligi var mıdır

2 CEVAP

Siyahiinci

Parazit döküyor olması muhtemel. Veterineri arayıp haber verin. Ben iç parazit yaptırdığım da veteriner dışkısı takip etmemi kurt, kan vs. Görmem durumunda aramamı söylemişti

bayterinnaz

Yarin veterinere tekrar asi icin gideceğiz haber veremiyorum şu an numarasını almayı unutmuşum ama hiç kurt falan görmedim sadece kan gördüm ve şu an da ıshali biraz daha sivilasmis