Kedimin Yatağını Nereye Koymalıyım?????

mrayT

Kedimin yatağını odama koymayı düşünüyorum ama gece kedi acıkırsa ya da tuvalete gitmesi gerekirse nasıl gidecek??
Siz nereye koydunuz yatağını falan ve kediniz gece kalkıyor mu??

bu sorularım size komik gelebilir ama bi yardımcı olun ya size zahmet 🙄🤔😬

7 CEVAP

feyzanurkrb

Selam ben yatakla tuvaleti aynı odada bulunduruyorum çok denedim kedim benimle birlikte uyusun diye ama geceleri beni uyandırıp tuvalete gitmek istiyor bu yüzden benimle yatmıyor maalesef şu an kapalı tuvalet kullanıyoruz ama yine de odama koymuyorum (her yer kum oluyor yoksa) evet bence tuvalet kabıyla yatağı aynı odada olmalı dip dibe olmasın tabi ;)

mrayT

herkesin hayalindeki kedi desene
Uzun ömrü olsun inşaallah.😊
Minik dostumuz kaç aylık?

Amin hepimizin dostu sağlıkla huzurla büyüsün inşallah 🙏🏻
4 aylık tekir dişi kedim var 😺

Bizim düzenimiz şöyle ki😺
Kedimin yatağı benim yatağımın yanında yerde duruyor. Aynı şekilde mama ve su kapları da odamda. Geceleri kapıyı kapatıp o şekilde uyuyoruz.
Tuvalet konusunda ise şöyle yapıyorum :
Yatmadan önce mutlaka tuvaletini yaptığından emin olup öyle odaya geçiyoruz. Gece tuvaleti gelmiyor zaten sabaha kadar. Saat 6-7 gibi annem kalkıp odamdan alıyor o esnada varsa tuvaletini yapıyor sonra geri koyuyor odaya. Dediğim gibi zaten yemekleri hep odamda duruyor.
Evet koku oluyor özellikle kuru maması ama alıştık artık ona da 🙂

Benimki zaten yatağında derin uykusunu aldıktan sonra yanıma çıkıyor yastığımda, ayakucumda uyuyor. Arada ısırıyor kerata ama battaniyenin altına saklanıyorum ona da alıştık artık 👍🏻

mrayT

İnşallah 😊🙏

miyathecatt

Kedimin yatağı benim odamda, maması suyu tuvaleti başka odada. Gece istediği zaman kalkıp gidiyor. merak etmeyin nereye koyarsanız koyun kendisi bulabilir mamasını ve suyunu.