Felicia Numune Mama

14 gün önce mail atmıştım. Talebiniz alındı diye cevap yazıldı ama hala bir sonuç yok. Siz daha önce numune istediyseniz kaç günde hangi kargoyla geldi?

3 CEVAP

Ozge00

4 günde geldi ama kargoyu hatırlamıyorum. Pandemi yüzünden gec gelebilir biraz. Instagramdan yazarsanız dönüyorlar hemen.

Tunahangul

Bana 4 5 günde geldi ve çok güzel ilgilendiler paketleme falan çok güzedi

feyzanurkrb

Ben de Mystic numuneleri sipariş ettmiştim bir haftaya yakın sürede geldi