Kedimin Tek Gözünün Rengi Soldu

Leylikak

Şuan fark ediyorum. Kedimin tek gözünün rengi soldu. Arkadaşım veterinere sordu muayene olması gerekiyor demiş. Goturucem ama bu durumda olanlar var mı acaba?

4 CEVAP

Aslında fotoğraflı sorsanız daha iyi yardımcı olabiliriz benim bir kedimin gözüde aynı şekilde olmuştu eğer tahminim doğruysa. Perde gibi bir şey inmişti gözü solmuştu sağlıklı bir göz değildi. Ama ben barınaktan getirdiğimde gözü gitmişti iyice tedavi için geç kalınmıştı. Herpes virüsü taşıyıcısı ve hastalığı atlattı çok şükür sadece geç kalındığı için gözünü kurtaramadık biz. Ama siz erken müdahale ederseniz büyük şansınız var. Böyle şeylerde erkenden fark edip damla kullanmaya başlamak gerekiyormuş biz görüş açısını baya açtık ama sonuçta hayvan aylarca o durumda kalmış elimizden sadece bu gelmişti. İçinizi ferah tutun :)

mrayT

Veterinere götür bence damla falan verebilir.

Leylikak

Götürücem ama endişeliyim. Aynı durumu yaşayan var mı acaba? Çok ciddi bir şey midir? Bu gece uyku yok bana.

Leylikak

Tamamdır fotoğrafını da koyayım. Evet hafif perde inmiş gibi yani solmuş. O damlaların fiyatını biliyor musunuz acaba?