Her Ay Kaç Kg Mama Almalıyım Kedim 1.5 Aylık

mrayT

Arkadaşlar kedim 1.5 aylık daha çok küçük olduğu için Royal baby kitten mamadan almayı düşünüyorum sizce kaç kg almalıyım ?? 1 ayda 1 kg mama bitir mi ????

7 CEVAP

Mustafanacar

1.5 aylıkken ayda 1.7 kg falan yer. Ama her ay yeme miktarı artar.

alabalik32

2 ayda 3 kg bitirir sanırım. Bu kedinin iştahınada bağlı.

Littlecats

benim kedim 3 aylık 1 ayda 1 kg bitiriyor

Littlecats

senin kedin daha küçük o kadar yiyemez

Nisalily

Kedim 5 haftalıkdı geldiğinde ilk 500 gram almıştık 15 gün yetti sonra 1 kg aldık 1 ay yetti 2 aylıktan sonra 1 kg mama 15 gün gitmeye başladı şu an kedim 7 aylık 2 kg mama 1 aydan az gidiyor ama kedinin iştahina da baģli benimki iştahlı bir kedi

Anonymus944867

800gr ile 1200 arası yer daha fazla veya daha az olmaz tabi yaş mama kullanımına da bağlı

kaanpolat

Aldığınız mamaya bağlı royal canin 2 kg 1 ay giderken orijen 1.8 kg 1.5 ay gidiyor çünkü royal canin yediklerinde doymuyorlar mama o yüzden hızlı bitiyor