Kedim British Mi

Esinnuu

Kediyi aldığım kişi british dedi ama cins kedisi olan çoğu tanıdığımda bu kedi british değil yada kırmalık var diyorlar bilgisi olan yardım edebilir mi lütfenn

17 CEVAP

Tengu

Aldığım derken umarım paradan bahsetmiyorsunuz eğer öyleyse ders olsun size çok güzel bir tekir bu kedi cins değil melez gibi de değil düz tekire benziyor

Minikmuezza

British degil

Mustafanacar

Ankara kedisi british kırması gibi

Findikthecat

Britih olunca kedi ustunluk kazanmiyor yani inatla british degil asla degil tipe bak yazmaniza gerek yok ? Bu arada soru soran kisiye demiyorum degisik degisik cevap verenlere diyorum. Soruya gelcek olursak kediniz british ile ankara kedisi kirmasi olabilir Masallah cok tatli 🧿

sforselin

Kuyruğu, o kafasındaki siyahlıklar o kadar güzel ki :')

ZehraBulutt

British - Van Kedisi melezi olabilir

Littlecats

british değil o kesin kırma olabilir

Misraardicli

Yüzü british e benziyor ama kırmalıkta var Ankara kedisi ile olabilir

Verdatrtp

Kediniz british değil alakası yok hatta, british kedilerin daha yuvarlak bir yüzü vardır anlaması da çok kolaydır. Muhtemelen kırma kediniz

Verdatrtp

İsterseniz veteriner hekiminize sorun

Prense78

Melez bu british değil burna bak

nazenininci

British değil kediniz ama çok tatlı pamuk gibi

BurcuAlexx

British değil gibi, kırmalık var ama :)) ya pamuk gibi çok güzel❤️

Prense78

Yani anne baba biri british biri tekir

sforselin

Bana burnu sağlıklı uzunlukta gibi geldi. British olduğunu zannetmiyorum.