Kedi Kılı

Denizmerve39

Arkadaslar kedimi operken burnuma kili girdi sanki acaba bisey olurmu

3 CEVAP

Belkide günde kaç defa kılını yanlışlıkla yiyorum yada üstümden burnuma kaçıyor bilmiyorum ki burnumada kaçtı biliyorum aşıları tamsa bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama içiniz rahat değilse bir doktora danışın :)

pathossmom

aşıları tamsa hiiiiiiçbişey olmaz ben kedimi yalıyorum yanii

Nisalily

Kedinizin aşıları tamsa ve parazit yumurtası yoksa tüylerinde yani iç ve dış parazit aşılarını düzenli bir şekilde yaptırıyorsanız parazit yumurtası olmaz buyuzden bir şey de olmaz yutsanız bile