Kedi Sahiplendirme

Erogluekiin

Merhaba, her yerde ilan verdim. Burda da paylaşmak istiyorum çevrenize sorarsınız ya da 2. 3. Kedi düşünebilirsiniz... Istanbul'a yakın yerlere nakil ayarlayabilirim. Son 5 günümüz kaldı. 5 gün içinde yuva bulamazsam malesef bu çocuk sokağa gidecek ve bu onun için ölüm demek. Lütfen çokça paylaşım istiyorum...

Merhabalar, bu bebeği 5 kardeşiyle birlikte bir evden kutusu ile terk ettiler... Güvenli bir alana aldığımızı sandık ama o gece malesef 3 kardeşini de köpekler parçalamış. Geriye 2 yavrumuz kaldığı için korkup hemen klinik pansiyonuna götürdüm. Tedavileri, bağışıklık güçlendiricileri her şeyi yapılıyor. iç parazit dış parazit aşıları yapıldı. Klinikte malesef 1 hafta zamanları var ve bizim geri aldıktan sonra eski yer dışında koyacağımız bir yer yok. Köpeklerden kendilerini koruyamıyorlar, hayvan dostu bir yerde yaşamıyoruz insanlarda pek rahat bırakmıyor... O yüzden en acilinden yuva arıyoruz. Bir cins kedi olunca 20 kişi birden yazıyor ama bu kedilerin zamanı tükeniyor. Lütfen eğer gerçekten bir hayat kurtarmak isterseniz, Istanbul/sancaktepe. Istanbul içi nakil sağlayabiliriz, kısırlaştırma desteği vermeye çalışırız. Şehir dışı anlaşabilirsek düşünebiliriz. 3 aylık dişi yavruya yuva ❤

13 CEVAP

ferhat05

Eğer yuva arayanlardan ilan verirseniz orda da görebilirler. Veteriner hekim misiniz?

BurcuAlexx

Yuva arayanlara, instagram, facebook veya çeşitli sahiplendirme sitelerine ilan koyabilirsiniz, umarım en kısa zamanda sıcacık bir yuvaları olur❤️terk edilmek o kadar acı ki, bilirim bilirim :( Allah kolaylık versin...

Erogluekiin

Aklıma gelen her siteye koydum 5 gün içinde bulurum umarım... Buraya da belki ikinci kedi isteyenler görür diye yazdım

Salihaylmz

Her yere ilanını koydu zaten soru cevap yerine atmadığı kalmıştı:((
Sıcak yuvası olsa da guzel yaşasa

BurcuAlexx

@Salihaylmz aynen, biz sürekli bir şeyler yazalım da üstte kalsın soru :D yani belli mi olur belki sahiplenecek biri çıkar :))

Erogluekiin

Yuva arayanlardan da verdim. Bütün sitelere mail de attım bir de buraya yazayım dedim. Veteriner hekim değilim veteriner hekime bıraktım yavruyu ama 5 gün zamanı var

Erogluekiin

♡♡♡♡

Salihaylmz

Sürekli cevap atayim da üstte kalsin soru 😂

BurcuAlexx

Aaa öyle mi? Tabi ne kadar fazla ilan koyarsanız o kadar iyi olur. Papyonla bile çekmişsiniz, sahiplendirmek için ne kadar uğraştığınız belli. Ya inşallah yuva bulabilirler ve inşallah güzel bir aileleri olur🥰❤️

Erogluekiin

Poz önerisi istiyorum herkesten bugün kliniğe ziyarete gideceğim

ZehraBulutt

Yukarı bakarken fotoğrafla öyle tatlı çıkıyorlar, oyuncakla falan dikkatini çekebilirsin, bir de gün ışığında çekmeye çalış. İşiniz zor şansı bol olsun.

aleynaaoz

Yorum yapıyorum ki üstte kalsın, inşallah güzel bi yuvası olur bebişin.

BurcuAlexx

Poz önerisi mi :D bizim Alex anlatsın size :)) çok sever artist artist poz vermeyi, özellikle papyon veya kravat takarak gün ışığında, tatlı bakışlı bir poz olabilir belki. Yani Alex'in pozlarına bakabilirsiniz örnek olması amacıyla diyeceğim ama kediler öyle pozlar verebilir mi bilemiyorum :) mesela sizin kedişlerin gözleri çok güzel, gözlerini ön plana çıkaracak şekilde bir poz olabilir belki veya cam kenarında❤️