Kedi Sini Eğiten Varmı

kaanpolat

Merhaba benim çok gıcık çok çirkef çok inatcı ama çok ta sevimli bir kedim var. 8 aylık kendileri onu eğitmek istiyorum. Aranızda kedisini eğiten varmı

5 CEVAP

Petlover34

şu gözlüğü bir getiriver anneye, şurdan bir peçete kap gel bakim diye eğitemeyeceksem hiç uğraşamam valla pati vercek de oturcak da neyime yarayacak :)

alabalik32

Benim ki 9 aylık ismini biliyor. Otur diyince oturuyor. Öpücük ver diyince dudaktan öpücük veriyor :))

Anonymus944867

ödül maması ile pati vermeyi öğrettim

Buseckr

Yavruyken eğitmek her zaman daha kolay ben hayır kelimesini ve otur kelimesini öğrettim ama yavruyken başlamıştım. Sert ama bağırarak değil kızgın bir ses tonu olmaması lazım eğer söz dinlerse ince bir ses tonu ile aferin benim oğluma ya da kızıma diyip ödül maması verip alıştırmayi deneyebilirsiniz

miyathecatt

Ben hep ismiyle seslendim ismini öğrendi. Hayır'ı da öğretmeye çalışıyorum ama onu işine gelirse anlıyor :)