Kedim Geceleri Saçımı Yalıyor

ElanurAksoy

Arkadaşlar geceleri kedim yastığımın yanına gelip saçlarımı yalıyor kalkıyorum hayır diyorum kafamın yerini değiştiriyorum, oraya geliyor bu kez, ayağa kalktığımda pati atıyor yüzüme saçımı yalamak için, en son çözüm olarak bende örtüyü üstüme çekiyorum ama ev zaten sıcak olduğundan max 4 5 dk öyle kalıyorum, bir çözümü varmıdır bunun ya önemli bu benim için sabahları saçlarımın uçları salyadan dolayı birleşiyor böyle açılmadığı için kopabiliyor, Lütfen yardımcı olun bana, hem onun içinde zararı olabilir yutar falan diyede korkuyorum

4 CEVAP

alabalik32

Sizi anne sanıyor :))

yagmurryamaan

Maalesef benim kedimde öyle saçlarımı yalıyor.Yutar midesinde birikir diye korkuyorum.Bere takıp uyumayı bile düşündüm :(

Napim

Çözümü var. Hayvan başka bir odada uyur. rlgmrmgörşgmfl

Napim

Çözümü var. Hayvan başka bir odada uyur. rlgmrmgörşgmfl