Arkadaşlar 16 Aylık Scottish Foldum Yaklaşık Bir Aydır Sağ Gözü Sulanıyor

Qumru

Bir hafta kadar terramycin göz merhemi sürdüm geçti. Bıraktım tekrar başladı :(şu anda veterinere götürme imkanım yok. Bilgisi olanlar cevaplarsa çok sevinirim.

7 CEVAP

Petlover34

1 aydır sulanıyorsa veterinerin bakması lazım. Sürekli kremde süremezsin. Bir an önce sorunun ne olduğunun anlaşılıp tedavi edilmesi daha doğru olur yoksa Allah korusun ameliyat göz kaybına kadar gider.

scottishlerde oluyo diye biliyorum

Misraardicli

Veterinere götürme durumun olana kadar ılık çaya pamuk batırıp gözlerini temizlemeyi dene krem sürekli süremezsin ama 3günde bir sür yine de çaylı pamuğu da günde 2 defa yap iyi gelecektir gelmezse kesinlikle veterinere götürmelisin

Qumru

Genta göz damlası işe yarar mı acaba

Ozge00

Bilincsiz ilac kullanımı ciddi hasara yol açabilir. Gidemiyorsaniz arayın lütfen bilgi alın. Kafaniza gore kullanmayın bu tarz şeyler. Geçmiş olsun.

Misraardicli

İnsanda kullanılan kremleri sürmek iyi değil o yüzden terramycin sürmeyi 3 günde bir yada sürmeyi bırakmalısın

Gmz91910

Sürekli krem kullanmak yerine ılık çay banyosu yapın gözlerine.sıkıntı bir durum ihmal etmeyin en kısa zamanda götürmeye çalışın geçmiş olsun