Mutamin Somon Yağı Kullanıp Fayda Gören Var Mı

DoraFiko

Kedilerim çok az yemiyorlar ama iştahla mama yediklerinide görmedim. kuru mamaya karşı bi ilgisizlikleri var. Aç kalınca zoraki yiyorlar. Yeni aldığım mamayı ilk bi hafta 10 gün iştahla yiyip sonra sıkılıyorlar. Birçok yerde mutamin somon yağının iştah açıcı özelliğini deri ve tüy sağlığına yararını okudum. İçinizde kullanıp memnun kalan var mı? Bende sipariş vereceğim ona göre

7 CEVAP

Gldmkskl

Ben kullanıyorum iki kedim var biri uzun tüylü onun için almıştım ikisine de veriyorum iştahlarında zaten sıkıntı yoktu. tüy dökümü ve tüylerinin güzelliğinde baya fark sağladı.

Sudeckmkc

İki kedime de kullandım bağışıklık güçlendirmesi ve küçük kedimdeki kepek sorununu çözmek için. Tüylere ve deriye çok iyi geliyor iştahı da açıyor öneririm

Zeynepulku

İştah aciciligini bilmiyorum ama piyasadaki en iyi balık yaglarından biri mutamin.

Denizygt

Bende aldım kullanmaya yeni başladım, kızımın kuru mamaya karşı olan iştahsızlığına biraz biraz iyi gelmeye başladı ilk günlerde yadırgadı sanırım kokusundan ama şuan yiyor kuru mamasına sıkıp karıştırıyorum yağı bağışıklık sistemi ve tüğleri içinde çok faydalıymış inşallah yakın sürede faydalarını görürüz

DoraFiko

Peki hergün kullanıyor musunuz? Ne miktarda katıyorsunuz

Denizygt

@DoraFiko ben haftada 2-3 gün kullanıyorum mamamızın içeriğide iyi ek besinler de verdiğim için 2 kez damlatıyorum kuru mamasın sonra karıştırıyorum mamayı

DoraFiko

Çok teşekkürler cevaplar için bende sipariş veriyorum umarım bizede aynı etkileri gösterir ♡