Felicia Somonlu Kedi Maması Bilgi Verimisiniz

Tunahangul

Şu an micho kedi maması kullanıyorum bahçemde beslediğim bir kedi felicia geçmak isterim sizce nasıl veya o fiyatlarda iyi bir mama 12 kg 200-240 TL bu aralıkta mama tavsiyesi

2 CEVAP

Mustafanacar

Felicia yerine Bonacibo Alabilirsin. Feliciadan daha iyi ve aynı fiyat

ferhat05

Bonacibo hangi açıdan iyi felicia'dan? Te miz mam a ürünlerini sokak kedilerine bile vermiyorum. Felicia orta kalite bir mama. Tercih edebilirsiniz. Balıklılar genellikle koku yapar, tavuklunun da alerji yapma olasılığı var. Ben tavukluyu denicem. N&D ye de bi bakıcam.