Meo Kedi Ödül Maması Ve Proline Yavru Kedi Maması

BurcuAlexx

Sokakta baktığım miniklerim var. Ancak yeni yeni kuru mamaya geçecekler, bende arada yaş mamayla karıştırarak veriyordum. Ama bu aralar kedi sıvı ödül maması almak istiyorum. Kuru mamaya karıştırarak vereceğim, birde küçük paketlerde Proline yavru kedi maması almıştım, birkaç paket. Onun fotoğrafını da koyayım. Beğenirler mi acaba? Kullananlar varsa memnun kaldınız mı? veya başka bir öneriniz var mı? Önerilere açığım🙏Bu da Meo kedi sıvı mamasının linki;

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/me-o-somon-aromali-kremali-kedi-odul-mamasi-15gr-4-lu.html

4 CEVAP

Petlover34

Sokaktakilerin öyle evimizde şımartıgımız hayvanlar gibi seçme lüksü olmuyor maalesef. Bunlari da bayila bayila yerler.

Salihaylmz

Yas mama alirken uygun olsun diye googledan ak akce ya da cimri com diye yerler var en ucuz yerleri gosteren siteler arastirma yapabilirsiniz petlebide bazi seyler cok uygun bazilari pahali olabiliyor

BurcuAlexx

@Petlover34 tabi öyle, açlıktan yiyorlar ama kullanmadan önce sormak istedim. Çünkü bazen bu mamanın fiyatı da çok uygunmuş deyip mama alıyorsun. Sonra elinde patlıyor, onun için sormak istedim .Teşekkürler❤️

BurcuAlexx

@Salihaylmz bu sitede sokaktakiler için çok seçenek yokmuş gibi geliyor. Çünkü çoğu mamalar pahalı gibi geldi. Diğer sitelerde daha çok seçenek var. Söylediğiniz yerlere de bakacağım, çok teşekkür ederim🥰