Kedimin Fazla Tırnağı Kanamış

merveylebadem

Kedimin arka patisinde fazladan tırnak var hep boşta sağa sola sallanıp duruyordu. Bugün fark ettim sanırım bi yere taktırıp kanatmış. Silsem yeterli olur mu sizce? Veterinerler kesmemişti tırnağını

1 CEVAP

Pretty

Bu durumu veterinerinize söyleyin ve bu fotoyu gönderin. Benim en iyi tavsiyem bu bence burdakilerden daha net bir bilgi ve net bir çözüm söyleyecektir. ( Bir Yere Takıp Kanattığınıda Mutlaka Söyleyin :)