Nd Kullananları Ankete Davet Ediyorum

melisaakrer

Anket

ND Kuzu-Yaban Mersinli
(15 oy)
ND Balıklı-Portakallı
(13 oy)
Toplam (28 oy)

Merhaba kedim için ND kullanıyorum (kitten) ancak 1 yaşını geçti. Sizce hangisini kullanmalıyım? Ben kararsız kaldığım için yardımınıza ihtiyacım var.

10 CEVAP

BurcuAlexx

Ben köpeğime N&D kullanıyorum. Balıklı ve portakallı olanından ama bizimki balığı çok seviyor o nedenle. Çok memnunuz, hatta kuzulusunu denemiştim ama balıklı mama dışında pek sevmediği için yememişti. Sizin kedinizi bilemem tabi, damak zevki başkadır illahi ki :D bence iki çeşitten de küçük bir paket alarak veya numune isteyerek deneyebilirsiniz. Hangisini beğenirse onunla devam edersiniz :))

mishapamuk

Çok emin olmamakla birlikte;
soğuk mevsimde kuzulu
sıcak mevsimde balıklı tercih edebilirsiniz. Zaten eğer mamadan 10 kg alırsanız ikinci aldığınıza aroma değişimi yapabilirsiniz hem sık olmamış olur.

Nida_Leydi

Dönüşümlü kullananlardanım. Kuzu etli bıldırcın balıklı şeklinde hepsini deniyoruz.

melisaakrer

Aslında numune istedim ama göndermediler hala

melisaakrer

Dönüşümlü nasıl kullanıyorsunuz acaba biraz daha açabilir misiniz?

ferhat05

N&D kakada ve ağızda koku yapıyor diye duydum. Bu sitede öyle diyorlar yani. Büyük ihtimal balıklılardan bahsediyorlardır. Bir de tüy dökümüne sebep oluyor diyenler var. Veteriner hekiminiz kısırlaştırdıktan sonra böbrekte taş oluşmasına sebep olur dedi. Ben de N&D kullanmak istiyorum içerik açısından gayet iyi ama böyle şeyler duyunca tereddüt ediyorum.

yagmurryamaan

Dönüşümlu kullanmanızı önermem.Veteriner hekimimiz de marka içinde bile içerik değisimini önermiyor.BU arada ND az tahıllı öneririm.

Ecerana

mishapamuk arkadaşımız çok fırlı söylemiş bnde aynısı yazacaktım benim kedilerim iki çeşidin de testerin i yediler ve çok sevdiler Bn yazın balıklı kışın kuzulu yedirme taraftarıyım. Hep sürekli aynj içerik yemesi de iyi değil. Mutlaka yılda en az 1-2 defa içerik ya da marka değiştirilmesi taraftarıyım.. Benşm kedilerimden birine tavuk dokunduğu için biz ya kuzulu ya da balıklı alıyoruz..

Ecerana

doğru'

angorakedi

ND'nin geyik etli bal kabaklı elmalı tahılsız maması var onu merak ediyorum bende :)