Kedimin Öksürügü

Mamilot

Ben 3 ay önce sokakta yaralı yavru bi kedi buldum, iyileştirmwk için eve aldım 2 ayda zor iyileşti yarası. Ama bu seferde kedimin nefes sorunu ve öksürügü başladı 1 aydır, kaç defa farklı farklı veterinerlere götürdüm ama hiç bi sonuç alamadım, ilaçlar iğneler kullandım ama aynı, nefes alırken agzı sürekli açık, ve öksürüyor, 3 hafta önce parazit iğnesini yaptırdım. Daha erken yaptırmak istiyordum fakat veterinerler biraz kilo alsın öyle yapalım dedikleri için 3 hafta önce anca yaptıra bildim

2 CEVAP

Mustafanacar

Ağzı açık nefes Alması Ciddi bir sorun olabilir.Acilen farklı bir veterinere götürün. Ne sorunu olduğunu ve nasıp tedavi edileceğini sorun.

Mamilot

İldeki bütün veterinerlere götürdüm ayrı ayrı, agzının açık olmasını geçirdigi tranvaya baglıyorlar kedimin bulduguma bacagı paracanlanmıştı et yok tu kemigi vardı sadece