Kedimin Disleri Sararmış

Findikthecat

Merhaba simdi farkettim kedimin disleri sararmis fotogarfta koyuyorum acaba dislerini fircalamam gerekirmi macun harici ne ile fircalayabilirim ?

3 CEVAP

BurcuAlexx

Merhaba,

Kedinizde diş taşı oluşmuş olabilir. Ayrıca ağız kokusu ve iştahsızlık problemi yaşıyorsanız bir diş problemi gözleniyor olabilir. Tavsiyem veteriner hekim muayenesinin ardından gerekiyorsa diş taşlarının temizlenmesidir. Temizlenmesinin ardından düzenli olarak fırçalamanız faydalı olacaktır.

Geçmiş olsun.

Findikthecat

Tesekkur ederim

Findikthecat

Guncel